CX1206MKX7R0BB472 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CX1206MKX7R0BB472
  • Производитель
    YAGEO Corporation
  • Описание
    YAGEO Corporation CX1206MKX7R0BB472 Applications: Bypass, Decoupling Capacitance: 4700pF Features: Low Inductance Lead Spacing: - Mounting Type: Surface Mount, MLCC Operating Temperature: -55?°C ~ 125?°C Package / Case: 1206 (3216 Metric) Ratings: - Series: X2Y?® Size / Dimension: 0.126" L x 0.065" W (3.20mm x 1.65mm) Temperature Coefficient: X7R Thickness: 1.20mm Tolerance: ?±20% Voltage - Rated: 100V